ATAMALAR

DigitalAge | 11.11.2014 - 12:33

BlaBlaCar Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Esin İmer, BlaBlaCar Türkiye Ülke Müdürü olarak görevine başladı

Şehirlerarası yolculuk paylaşım ağı BlaBlaCar, Türkiye operasyonlarını yönetecek ülke müdürü görevine Esin İmer’i atadı.

Esin İmer, Eylül ayı sonunda Türkiye’de faaliyete başlayan BlaBlaCar’ın İstanbul ofisinde (dünyadaki sekizinci ofisi) markanın Türkiye’deki faaliyetlerine öncülük edecek.

1982 doğumlu olan Esin İmer, lise eğitimini Koç Lisesi’nde tamamladı. 2004 yılında Koç Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, iş hayatına Pirelli Lastikleri’nde Ticari Pazarlama Bölümü’nde başladı. Üç senelik pazarlama tecrübesinin ardından, pazarlama ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmak amacıyla Amerika’da UC Berkeley Üniversitesi’nin programına katıldı. bir buçuk senelik Amerika deneyiminin ardından, 2009 yılında Google Türkiye Ofisi’nde satış departmanında işe başlayarak kariyerine farklı bir yön verdi. Dört buçuk senelik Google satış deneyiminin ardından Foursquare ve LinkedIn’in Türkiye’deki tek resmi partneri olan PUBLIK ‘te Foursquare ve LinkedIn ürünlerinden sorumlu olarak Satış Müdürü rolünü üstlendi. Kasım ayından itibaren ise BlaBlaCar Türkiye Ofisi’nde Ülke Müdürlüğü pozisyonunda görevine başladı.