Uncategorized

DigitalAge | 20.03.2013 - 15:25

Bir Türk 11 Saniye’de ikinci oldu

Dünyaca ünlü ‘The 11 Second Club’ yarışmasında ikincilik ödülünü Türkiye’den bir çalışma aldı.  Tüm dünyadan animasyon alanında çalışmaların paylaşıldığı ‘The 11 Second Club’ yarışmasında ikincilik ödülüne, Türkiye’den bir çalışma layık görüldü.  250 bine yakın üyesi bulunan ‘The 11 Second Club’ sitesi tarafından düzenlenen yarışmada Şubat ayı ikincisi, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’ndan Güneş Göçmen oldu. İkincilik […]


Dünyaca ünlü ‘The 11 Second Club’ yarışmasında ikincilik ödülünü Türkiye’den bir çalışma aldı. 
Tüm dünyadan animasyon alanında çalışmaların paylaşıldığı ‘The 11 Second Club’ yarışmasında ikincilik ödülüne, Türkiye’den bir çalışma layık görüldü. 
250 bine yakın üyesi bulunan ‘The 11 Second Club’ sitesi tarafından düzenlenen yarışmada Şubat ayı ikincisi, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’ndan Güneş Göçmen oldu. İkincilik ödülünü kazanan Göçmen, Pepee projesinde ekip lideri olarak görev yapıyor.

Toplam 260 kişi arasından ödülü almaya hak kazanan Göçmen, yarışmaya her ay dünyanın dört bir yanından yüzlerce çalışma gönderildiğini ve Türkiye’nin ilk çizgi film projesini yaratan Pepee ekibinin bir üyesi olarak, ikincilik ödülünü almaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 
Güneş Göçmen’in ikincilik ödülünü kazandığı animasyonu izlemek isteyenler, buradan çalışmaya ulaşabilir.