TEKNOLOJİ

DigitalAge | 14.07.2020 - 11:39

Bilkom’dan telefon ve aksesuarlara sterilizasyon çözümü

Akıllı telefon, kulaklık ve çeşitli aksesuarların sterilizasyon işlemini 5 dk’da gerçekleştirebilen Celly ProSterilizer, Türkiye'de.

Covid-19 salgını ile kişisel hijyen konusu gündeme taşınırken, sık kullanılan aksesuarların nasıl sterilize edilebileceği de önem kazanmaya başladı. İçinde bulunduğumuz normalleşme sürecinde, akıllı telefon, kulaklık gibi aksesuarların yanı sıra, maske, anahtar gibi sık kullandığımız eşyaların steril olması dikkat ettiğimiz konular arasında.

Celly Prosterilizer, UV-C ışınları ile günlük yaşantımızda sıklıkla kullandığımız aksesuarlar üzerindeki mikroorganizmaları yüzde 99 oranında yok eden bir çözüm olarak karşımıza çıktı. Elektronik ürünlerin genel güvenliği, elektromanyetik uyumluluk ve bazı tehlikeli maddelerin kullanımı konusunda (RoHS/Reach) AB düzenlemelerine uygun olan ve CE sertifikasına sahip Celly ProSterilizer, UV-C’nin yapısı gereği içerisindeki objelere herhangi bir zarar vermeden çalışıyor.

Sterilizasyon sürecini 5 dakikada tamamlayarak, otomatik olarak kapanan cihaz, aromaterapi işleviyle birkaç damla likit yağ veya parfüm ile bu objelerin 10 dakika içerisinde güzel kokmasını sağlıyor. Celly ProSterilizer, kompakt tasarımıyla çantada kolayca taşınabiliyor. Ürünün Micro USB bağlantısı ile şarj edilebildiğini de belirtelim.