Skip to main content

Warner Bros, oyun alanında sadece Bilkom ile Türkiye’de faaliyet gösterme kararı aldı

Star Wars hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği “Lego Star Wars” serisinin beşinci ve son oyunu “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Warner Bros, tüm dünyada milyonlarca insanın yakın takipçisi olduğu “Lego” ve “Star Wars” markalarının bir araya gelerek yarattığı, Star Wars çılgınlarını peşinden sürükleyecek “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor/Lego Star Wars Force Awakens” oyunu; Warner Bros’un Türkiye’deki tek yetkili satış temsilcisi olarak anlaştığı Bilkom işbirliği ile oyunseverlere sunuldu.

Oyun severlerin merak ve büyük bir heyecanla beklediği “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Türkiye’nin “Dijital Yaşam Koçu” Bilkom ve dünya eğlence sektörü devi Warner Bros’un ortaklığı ile Hepsiburada, D&R, OverGame, Teknosa’lardan alınabilecek.

TT Games tarafından geliştirilen ve birçok video oyunu sitesinden yüksek puanlar alan “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor” Türkiye’de; PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, OSX, iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak.