Skip to main content

Beko, yeni ürünlerini ve tasarımlarını ilk defa katıldığı Milano EuroCucina Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Arçelik’in uluslararası markası Beko, İtalya’nın Milano kentinde 17-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen EuroCucina Fuarı’nda, ankastre ürünlerini tanıttı.

Beko’nun ankastre fırın serisi, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir dizi yeni özellikle birlikte geliyor. Split&Cook teknolojisi, kullanıcıların aynı anda 80 dereceye kadar farklı ısılarda iki ayrı yemek pişirebilmesini sağlayarak zaman ve yer tasarrufu imkanı sunuyor.

Ocak ve davlumbazın senkronize çalışmasını sağlayan Beko’nun akıllı ankastre HobToHood teknolojisi ise aspiratör hızını doğru olarak hesaplıyor ve pişirme sırasında ihtiyaç duyulan ideal havalandırma düzeyini herhangi bir ayar gerekmeksizin otomatik olarak ayarlıyor. Bunun yanında kullanıcılar artık Flame Adjust özelliği ile aydınlatılmış güç seviyesi göstergesini kullanarak alev düzeylerini hassas ve kontrollü şekilde ayarlayabiliyorlar.

Beko’nun, AutoDosing teknolojisi sunan bulaşık makineleri de imdada yetişiyor. Bu teknoloji ile her seferinde deterjan koyma derdinden bir ay boyunca kurtulan kullanıcılar, deterjan bitmek üzereyken internetten otomatik olarak sipariş verebiliyor.

Beko’nun NeoFrost Dual Cooling teknolojisi, iki ayrı soğutma sistemi ile hem dondurucu hem de buzdolabında muhafaza edilen gıdalar için ideal bir ortam sağlıyor. Sistemlerin biri derin dondurucu içinde yüksek nem seviyesi sağlayarak buzdolabı bölmesindeki gıdaları taze tutmaya yardımcı olurken soğutma sistemi, buzlanmayı önlemek için kuru bir ortam sunmak için çalışıyor. Bu iki ayrı sistem buzdolabı ve derin dondurucudaki gıdaların kokularının karışmasını önlüyor.