Skip to main content

Sharp, Avrupa Sharp Laboratuvarları’nda maaşlı bir yaz stajı kazanma fırsatı sunuyor. Tek yapılması gereken projenizi #GetItDownOnPaper hashtag’i ile paylaşmak. Katılım için son tarih 27 Mayıs.   Sharp Europe, Avrupa’daki öğrencilere Oxford…

Sharp, Avrupa Sharp Laboratuvarları’nda maaşlı bir yaz stajı kazanma fırsatı sunuyor. Tek yapılması gereken projenizi #GetItDownOnPaper hashtag’i ile paylaşmak. Katılım için son tarih 27 Mayıs.
 
Sharp Europe, Avrupa’daki öğrencilere Oxford İngiltere’deki Avrupa Sharp Laboratuvarları’nda yer alan Araştırma ve Tasarım merkezinde maaşlı bir yaz stajı kazanma fırsatı verecek bir yarışma başlattı. Staj, şanslı bir öğrenciye kariyerinin merkezinde yer alabilecek yeni bir projede çalışma fırsatı sunuyor.
Yarışma günlük hayattaki herhangi bir soruna ilginç bir çözüm sunabilecek tüm öğrencilere açık. İnsanların sabah yataktan kalkmalarına, yemek pişirme konusundaki sorunlarını çözmelerine ya da elektrik kullanımın azaltılmasına yardımcı olmalarını sağlayacak her türlü çözüm yarışma kapsamında yer alıyor. 
Yarışmaya katılmak için öğrencilerin tek yapması gereken fikirlerinin taslak halinde bir çizimini yapmak, bu çizimin fotoğrafını çekmek ve 27 Mayıs’a kadar Twitter’da #GetItDownOnPaper hashtag’i ile paylaşmak.
 
Sharp Laboratuvarları’ndan bir hakem heyeti katılımcıları eleyerek 3 finaliste indirgeyecek ve Humans Invent her bir finalistle, fikirleri ve bu fikirlerin nasıl çalışır hale getirileceği konusunda bir görüşme yapacak. Kazanan, 10 Haziran günü HumansInvent.com adresinde duyurulacak ve iki ay sürecek staj 1 Temmuz tarihinde başlayacak.