Skip to main content

Avea’nın teknoloji dünyasının en son gelişmelerini, Avea’lı olan olmayan tüm kullanıcılar ile buluşturduğu dijital dergisi ‘MobiLife’ yayına başladı   Avea; iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarından takip edilebilen, yakında Android…

Avea’nın teknoloji dünyasının en son gelişmelerini, Avea’lı olan olmayan tüm kullanıcılar ile buluşturduğu dijital dergisi ‘MobiLife’ yayına başladı
 
Avea; iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarından takip edilebilen, yakında Android cihazlardan da takip edilebilecek olan dergi uygulaması MobiLife’ı teknoloji tutkunları ile buluşturuyor. 
 
MobiLife okuyucuları piyasaya sunulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra, cihaz lansmanları ve kampanyalara ilişkin bilgilere, herkesten önce sahip olma ayrıcalığı yakarlarken, mobil uygulamaları daha yakından tanıyabilme imkânına da sahip olacak.  
 
Mobil dünyaya ait en güncel haberlerin yer aldığı bu dijital dergi; Avea müşterilerinin yanı sıra diğer GSM operatörlerinden hizmet alan kullanıcılar tarafından da takip edilebilecek. 
 
Aralık 2012 sayısından itibaren okuyucuları ile buluşan MobiLife dergi uygulaması App Store üzerinden ya da buradan indirilebiliyor. Ayrıca iOS 5 ile birlikte Apple kullanıcılarının hayatına giren uygulamalardan ‘Gazete Bayisi’ (Newsstand) üzerinden Avea Mobilife’ın tüm sayılarına ulaşmak ve tüm sayıları ücretsiz indirmek mümkün.