Skip to main content

Gençler, AveaMasters ile Avea ailesine katılma fırsatını yakalayacak Avea’nın gençleri profesyonel yaşama hazırladığı yetenek programı ‘AveaMasters’ın yeni dönemi başlıyor. Program kapsamında iş hayatının provasını yapacak olan gençler, Avea ailesine katılma…

Gençler, AveaMasters ile Avea ailesine katılma fırsatını yakalayacak
Avea’nın gençleri profesyonel yaşama hazırladığı yetenek programı ‘AveaMasters’ın yeni dönemi başlıyor. Program kapsamında iş hayatının provasını yapacak olan gençler, Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecek. Tüm Türkiye’den üçüncü ve dördüncü sınıf üniversite öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği programın son başvuru tarihi ise; 13 Ocak.
Türkiye’nin geleceğini elinde tutan gençlere yatırım yapma amacıyla hayata geçirilen AveaMasters genç yetenekleri iş ve staj programları ile profesyonel yaşama hazırlıyor. Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirme sonucunda AveaMasters’e katılma hakkı elde edenler ise dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecekler.
AveaMasters programını ve başvuruları hakkında daha detaylı bilgi ise facebook.com/aveamasters ve avea.com.tr adresinde yer alıyor.