Skip to main content

Avea Bilgi ve Eğlence Servisleri müşterilerini iki yeni mobil içerik ile buluşturuyor. Ünlü astrolog R. Hakan Kırkoğlu’nun burç yorumları ve karikatür dünyasının en sevilen isimlerinden Serkan Altuniğne’nin karikatürleri artık Avea…

Avea Bilgi ve Eğlence Servisleri müşterilerini iki yeni mobil içerik ile buluşturuyor. Ünlü astrolog R. Hakan Kırkoğlu’nun burç yorumları ve karikatür dünyasının en sevilen isimlerinden Serkan Altuniğne’nin karikatürleri artık Avea paketleriyle ‘cep’te yer alıyor.
Avea Bilgi ve Eğlence Servisleri kullanıcılarına ‘Avea Karikatür Paketi’ ve ‘Avea Astroloji Paketi’ olmak üzere 2 yeni ürün sunuyor.  
‘Avea Astroloji Paketi’ 30 yıllık astroloji tecrübesine sahip ünlü Astrolog R. Hakan Kırkoğlu farkıyla Avea kullanıcıları ile buluşuyor. Kırkoğlu, kadın ve erkeklere özel burç yorumlarını günlük olarak paylaşırken, gezegen hareketlerinin burçlara olan günlük etkisini de yorumlayacak. 
‘Avea Karikatür Paketi’  ise Avea abonelerine ilk kez karikatürü mobil içerik formatında sunarak bir ilke imza atacak. Türkiye’nin en çok takip edilen karikatüristlerinden Serkan Altuniğne’nin Avea’ya özel eğlenceli karikatürleri günde 2 kez MMS ile Avealılarla paylaşılacak. 
Avealıların ‘Avea Karikatür Paketi’ne sahip olmak için GUL yazarak, ‘Avea Astroloji Paketi’ni almak için ise burçlarını yazarak 9090’a göndermeleri yeterli olacak. Tüm vergiler dahil haftalık 99 Kuruş olarak ücretlendirilecek paketler ilk hafta ücretsiz olarak sunulacak.