Skip to main content

Lenovo’ya yeni ürün geliştirme mühendisi olarak ünlü oyuncu Ashton Kutcher geldi.

Los Angeles’ta Lenovo’nun yeni nesil tablet lansmanında Ashton Kutcher, sahne aldı. İlginç ve esprili yaklaşımıyla sunumunu gerçekleştiren Kutcher, yeni nesil tabletin özelliklerinden bahsetti.

PC üreticisi Lenovo’nun Yoga tableti tanıtımı için düzenlenen etkinlik sonrasında Kutcher, Lenovo mühendisleri ve yöneticileriyle Çin’e gitti.

Iowa Üniversitesi’nde Biyokimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Kutcher, Yoga tabletler için yazılım ve tasarım üzerine önerilerde bulunacak.

Geçtiğimiz hafta PC üreticisi Lenovo, Instagram sayfasında Ashton Kutcher’ın fotoğrafını paylaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Lenovo, Kutcher’ın çalışan kartının olduğu bir fotoğrafı tweet attı. Kutcher’ın kartının üzerinde yeni ürün geliştirme müdürü olduğu yazılıydı. Kutcher, Lenovo’da marka temsilcisi olarak çalışacak ve ürün tasarımı ve kullanımıyla ilgili geri bildirim sağlayacak.

Airbnb, Foursquare, Spotify, Path, Uber gibi firmalarla çalışan veya yatırım yapan A- Grade Investments’ın Kurucu Ortağı Ashton Kutcher, Lenovo markasının yenilik ve güçlü liderlik ile tanımlanabileceğini belirtti.