Skip to main content

Arzum, Facebook ve Twitter üzerinden hediye dağıtıyor   Pratik çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Arzum, 2013’ün gelişini sosyal medyada kutluyor.Yaklaşan yılbaşı heyecanını kullanıcıları ile paylaşan Arzum, yeni yılı Twitter ve Facebook üzerinden…

Arzum, Facebook ve Twitter üzerinden hediye dağıtıyor
 
Pratik çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Arzum, 2013’ün gelişini sosyal medyada kutluyor.Yaklaşan yılbaşı heyecanını kullanıcıları ile paylaşan Arzum, yeni yılı Twitter ve Facebook üzerinden düzenlediği yarışma ile karşılıyor. Arzum Facebook sayfasından ve Twitter hesabından yarışmaya katılan herkese tüm ürünlerde yüzde 20 indirim olanağı sunarken katılımcılara sürpriz hediyeler kazanma şansı da veriyor.
 
Arzum’un Facebook sayfasında yer alan uygulamada en güzel yılbaşı dileğini yazan ve Twitter’da ve Facebook’ta #yeniyılda hashtag’i ile en güzel dileği paylaşan 15 katılımcıya Arzum’un küçük ev aletleri serisinden hediyeler veriliyor.
Yeni yılda Arzum’dan hediye ürünlerini kazanmak için Arzum Küçük Ev Aletleri Facebook sayfasına ve Twitter hesabına tıklamak yeterli.