Skip to main content

Arap dünyası Red Bull Car Park Drift heyecanını internette Medianova aracılığıyla izledi Tüm dünyada ve özellikle de Arap dünyasında büyük ilgi gören Red Bull Car Park Drift yarışının finali Medianova…

Arap dünyası Red Bull Car Park Drift heyecanını internette Medianova aracılığıyla izledi
Tüm dünyada ve özellikle de Arap dünyasında büyük ilgi gören Red Bull Car Park Drift yarışının finali Medianova tarafından internette canlı yayınlandı. Medianova’nın yayını, Red Bull’un kendi sitesinin yanı sıra Arap ülkelerinde yayın yapan 20’den fazla otomobil ve otomobil yarışı sitesi tarafından izleyicilere aktarıldı.
Red Bull’un en önemli etkinlikleri arasında yer alan Red Bull Car Park Drift ‘Middle East & Africa’ yarışı büyük bir heyecana sahne oldu. Yarışın final etabının internet üzerindeki canlı yayını Medianova tarafından gerçekleştirildi ve 20 bin kişi tarafından izlendi. 
Lut Gölü’nün kıyısında, çölde inşa edilmiş özel bir pist üzerinde gerçekleştirilen yarış, başta Red Bull’un kendi internet sitesi olmak üzere Arap ülkelerine 20’den fazla otomobil ve otomobil yarışı sitesinde canlı olarak yayınlandı.
Yarış, bugüne dek bölgede gerçekleştirilen Red Bull Car Park Drift yarışları içerisinde en çok izlenen etkinlik oldu.