Skip to main content

Apple “Yeni Başlangıçlar Yapın” kampanyası ile kullanıcılarına ilham verme amacıyla benzersiz sanat eserlerini ön plana çıkarıyor

Apple’ın “Yeni Başlangıçlar Yapın” kampanyasındaki sanat eserleri dünyanın dört bir yanından iPhone, iPad ve Mac kullanan 11 sanatçıya ait.

Apple’ın müşterilerine ilham verme amacıyla hazırladığı sanatçıların sanat eserlerine buradan ulaşabilirsiniz. Tüm eserler ve sanatçılar hakkında bilgilerin yanı sıra, sanatçıların eserlerini nasıl hazırladıklarına; hangi aygıtları, uygulamaları ve aksesuarları kullandıklarına ilişkin bilgiler için bu adrese tıklayabilirsiniz.  Bu bilgilere web sitesindeki fotoğraflara tıklayarak ayrıntılı olarak ulaşabiliyorsunuz. Müşteriler, mağazada sanat eserleri için rehber olarak Apple Store uygulamasını da kullanabilirler.

apple yeni başlangıçlar yapın2

Müşterilerin kendi projelerini oluşturmalarına ilham vermek için, sanatçıların eserleri adresindeki ve Apple Store’lardaki mağaza içi ve online galerilerde sergileniyor. Kullanıcılara bu konuda yardımcı olmak için, mağazalarımızda yaratıcı sanatların öğretildiği iki yeni atölye başlatıyoruz. Ocak ayı içerisinde Apple Store Zorlu Center ve Apple Store Akasya mağazalarında gerçekleşecek bu atölyeleri bu adrese tıklayarak açılan atölyelere kaydınızı yaptırabilirsiniz.