Skip to main content

Apple, yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıkladı.

Apple, eğitim alanında yaptığı kampanyalara devam ediyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında eğitim atölye çalışmaları başlatan Apple, bu kez de öğrenci ve öğretim üyelerine yaptığı özel kampanya hamlesiyle dikkat çekti.

Apple’ın her yıl gerçekleştirdiği eğitim indirimleri programı bu yıl da devam ediyor ve yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrencilerle öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceği açıklandı.

Apple’ın 10.5 inç ya da 12.0 inç’lik iPad Pro modellerinden biri alındığında BeatsX ücretsiz şekilde alınabilecek. Terichinizi Beats Solo3 ya da Powerbeats 3 modellerinde yana kullanırsanız 150 dolarlık bir indirime sahip oluyorsunuz. Ayrıca iPad Pro için öğrencilere 20 dolar, MacBook için ise 300 dolara kadar olan indirimler de yapılacak.

ABD’de 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak hediye ve indirim kampanyalarının ilerleyen dönemde Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.