Skip to main content

Apple, bu ay içerisindeki merakla beklenen etkinliği Let Us Loop You In etkinliğini basınla paylaştı. Peki Apple etkinlikte hangi ürünlerini tanıtacak?

Apple’ın yeni iPhone ve iPad modellerini 21 Mart’ta tanıtabileceğini sizlerle paylaşmıştık. Apple, beklenen etkinliği Let Us Loop You In için davetini basın ile paylaşarak 21 Mart 2016 tarihini doğruladı.

Apple Let Us Loop You In etkinliğinde neler tanıtacak?
Apple’ın 21 Mart’ta yeni iPhone ve iPad modelleri tanıtacağı etkinlik Cupertino Campus’te gerçekleşecek. Apple’ın iPhone SE adı verilen 4 inçlik modelini tanıtması bekleniyor. Etkinlikte karşımıza çıkması muhtemel diğer modeli ise iPad Pro. Apple‘ın etkinlikte Apple Watch 2’yi tanıtma ihtimali küçük de olsa bulunuyor.

Apple’ın yeni tanıtacağı iPhone SE modelinin, metal gövde, A9 işlemci ve Apple Pay için NFC desteği barındıracağı söylentiler arasında.

Apple etkinliğinde tanıtılması beklenen bir diğer cihaz ise 9.7 inç ekranlı yeni bir iPad olacak. Yeni iPad’de 9.7 inç modeli profesyonel seviyede kılmak için A9X işlemci, manyetik Smart Connector bağlantısı ve dört hoparlörlü kurulum eklenebilir. Bunların yanı sıra Apple’ın yeni Macbook’lar çıkarması da mümkün olabilir.