Skip to main content

Apple’ın geçtiğimiz ay tanıttığı iki yeni akıllı saat, Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE bugün itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Apple‘ın geçtiğimiz ay tanıttığı Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE akıllı saat modelleri Türkiye’de satışa çıktı. İşte yeni Apple Watch’ların Türkiye satış fiyatı…

Apple Watch Series 6 Türkiye satış fiyatı

Apple Watch Series 6, daha hızlı bir S6 System in Package (SiP) ve yeni nesil hep açık altimetrenin yanı sıra yeni kasa renkleri ve kayışlarından oluşan renkleri ile şimdiye kadarki en renkli ürün serisinin sunulması bu donanım geliştirmeleri arasında yer alıyor. watchOS 7 Family Setup, uyku takibi, otomatik el yıkama algılaması, yeni antrenman türleri ve özel saat kadranları oluşturabilme ve paylaşabilme özellikleriyle müşterileri daha aktif olmaya, iletişim halinde kalmaya ve sağlıklarını yeni yollarla daha iyi yönetmeye teşvik ediyor.

Apple Watch Series 6 ve öne çıkan tüm özellikleri

Türkiye’de satışa açılan Apple Watch Series 6, 3.799 TL‘den başlıyor. Apple Watch Series 6’nın 44 mm’lik daha büyük modeline sahip olmak isterseniz 4.049 TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Apple Watch SE Türkiye satış fiyatı

Retina ekran ile gelen Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 ile aynı ivmeölçer, jiroskop ve hep açık altimetreyi kullanıyor ve kullandığı en yeni hareket sensörleri ve mikrofon sayesinde, düşme algılama, Acil SOS, uluslararası acil durum aramaları ve Gürültü uygulaması gibi güçlü sağlık ve güvenlik özellikleri sunuyor. Saat, Apple’ın Series 3’te gördüğümüzden iki kata kadar daha iyi performans sağlayacağını iddia ettiği S5 işlemcisini kullanıyor.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE duyuruldu

Akıllı saat ailesinin uygun fiyatlı üyesi Apple Watch SE’nin 40 mm’lik modeli için 2.699 TL‘lik bir fiyat etiketine sahipken 44 mm’lik büyük modeli fiyatı 2.949 TL olarak belirlenmiş.

Apple bu modelin bazı sürümlerinde hemen kargolama sunuyor. Apple Watch Series 3’ün 40 mm versiyonu 1.899 TL, 42 mm versiyonu ise 2.149 TL‘ye elde edilebiliyor.