Skip to main content

Apple Pay’in resmi duyurusundan önce uygulama ile ilgili ekran görüntüleri paylaşıldı

Apple Pay’in bu hafta tanıtılması beklenedursun; 9to5Mac, Apple Pay için muhtemel ekran görüntülerini paylaştı.

Güvenilir kaynaktan elde edilen paylaşımlarda Apple Pay’in, Passbook’ta veya Ayarlar menüsünde yeni bir bölüm olarak Passbook&Apple Pay’den ayarları yapılabiliyor.

Her ne şekilde olursa olsun, kartlar iTunes hesabını kullanarak eklenebiliyor veya daha ayrıntılı olarak taramak için kartınızın fotoğrafını çekiyor.

Eğer bu sızan görüntülerde doğruluk payı varsa; Apple Pay, her bir kart için banka desteğinden ziyade daha detaylı bir entegrasyon sunacak.

Paylaşılan ekran görüntülerine göre; bağlantılı olan her bir kart için yapılan son işlemleri görebileceksiniz. Bankayla doğrudan bağlantıya geçebilecek, bildirimlere ulaşabilecek ve banka uygulamasını indirebileceksiniz.

Uygulama ekran görüntüsünün üzerine tıklayarak daha yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

apple_pay_1

Gizmodo’da yer alan habere göre; Apple, Cupertino’da Pay kullanımına başladı. Ekran görüntüleri de şirketin Caffe Macs restoranında çalışanından geliyor. Ayrıca Apple, kimi çalışanlarını sistemin Apple Store’da nasıl çalıştığı hakkında bilgilendirmeye başladı.

Uygulama ekran görüntüsünün üzerine tıklayarak daha yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

apple pay uygulaması_ekran görüntüsü

16 Ekim’de gerçekleştireceği etkinlik için yapılan tahminler ve daha önceden çıkan haberler, Pay’in bu ayın 18’inde ulaşılabileceği yönündeydi.

Apple Pay uygulaması hakkında çıkan haberlerin doğruluğunun kanıtlanmasına (16 Ekim’de) az kaldı. Uygulama hakkında güncel haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: Gizmodo, 9to5Mac