İŞ DÜNYASI

Gönül Hadımlı | 05.07.2022 - 18:09

Amazon’dan Türkiye’ye özel 7 günlük festival

Amazon tarafından 18-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Amazon Prime Alışveriş Festivali, Amazon Prime üyelerine özel fırsatlar ve deneyimler sunuyor.

Amazon’un bugün düzenlediği toplantıda Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, Kaan Sekban moderatörlüğünde basın mensuplarıyla ve katılımcılarla buluştu.

Tüm dünyada 2015’ten beri 2 gün süren özel fırsatlar ve deneyimlerin yer aldığı bir Amazon Prime Alışveriş Festivali düzenlediklerini söyleyen Marriott, Türkiye’ye özel olarak bu festivalin 18-25 Temmuz tarihleri arasında 7 gün boyunca süreceğini belirtti.

Senenin en büyük indirimlerinin yer aldığı festival kapsamında hediye ürünler de Prime üyelerine özel olarak sunulacak. İndirimlerin yanı sıra Amazon Türkiye alışveriş festivali boyunca müşterilerine Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Pascal Nouma, Cem Bölükbaşı, Meryem Can gibi pek çok ünlü isimle deneyim yaşama olanağı da sunuyor.

Amazon Türkiye Prime Alışveriş Festivali ünlülerle eğlence dolu deneyimler yakalama fırsatı da barındırıyor. Festival süresince Türkiye’nin ilk Formula 2 yarış pilotu Cem Bölükbaşı ile pistte hız denemesi, Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma ile tek kale maç, restoran eleştirmeni Vedat Milör ile öğle yemeği yeme şansı, ünlü müzisyen Murat Dalkılıç ile stüdyoda şarkı söyleme ve ses koçluğu seansı, YouTuber Meryem Can ile “Milyonlarca izlenen YouTube videosu nasıl çekilir?” eğitimi, YouTube içerik üreticisi Mendebur Lemur ile son teknoloji ürün denemesi ve YouTube videosu konukluğu, ünlü moda fenomeni Moda Tutkusu ile stil danışmanlığı ve butiğinden seçilen parça hediyesi ve “Filme Gitmeden Önce” YouTube kanalından Cem Başak ile Prime Video’da yayınlanacak yeni bir dizinin ilk bölümünü izleme şansı elde edecek.