ETKİNLİK

Burcu Şahin | 07.07.2020 - 09:25

Almanya’nın en büyük dijital pazarlama fuarı DMEXCO için iptal kararı

DMEXCO 2020, devam eden pandemi sebebiyle iptal edilen etkinlikler kervanına katıldı.

2009’dan beri kesintisiz süren dünyanın en büyük pazarlama konferanslarından Digital Marketing Exposition and Conference (DMEXCO) 2020‘nin resmen iptal edildiği duyuruldu.

Dünyada, özellikle de senenin ikinci yarısında milyonlarca fuar, kongre ve seminer coronavirus salgını nedeniyle iptal oldu veya ertelendi. Bugüne kadar 23-24 Eylül‘de Köln’deki buluşmayı yapmak için direnen DMEXCO da iptal kararı aldı. Etkinlik, salgınının devam etmesiyle beraber katılımcı kuruluşların seyahat kısıtlamaları ve ziyaretçilerin endişeleri gibi sebepler nedeniyle bu yıl fuar alanında düzenlenmeyecek.

Etkinlik, online olarak gerçekleştirilecek

Avrupa ağırlıklı olmak üzere dijital endüstri bağlamında uluslararası markaları ağırlayan, fuar ve konferanların eş zamanlı olarak yürütüldüğü DMEXCO’ya ek olarak, Köln’de Ekim sonuna kadar gerçekleşmesi planlanan diğer sektörlerdeki dört etkinliğin de iptal edildiği paylaşıldı.

23-24 Eylül’de düzenlenecek DMEXCO tamamen online olarak gerçekleştirilecek. 15 Temmuz’da satışa sunulacağı belirtilen etkinliğin biletleri ve etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.