KAMPANYALAR

DigitalAge | 21.11.2013 - 15:49

Allianz Türkiye sosyal medya ile kazandırıyor

Allianz'ın, Facebook ve Instagram üzerinden başlattığı yarışmalar 23 Aralık'a kadar devam edecek.

Pure New Media’nın hazırladığı kampanyalardan Facebook üzerinde başlayacak Allianz Dostluk Sigortası uygulamasına katılan beş talihli, iPad 4 kazanacak. Instagram’da ise beş kategorinin en iyilerine Nikon-D3200 hediye edilirken, her kategoride mansiyon ödülü olarak Sony- DSC-WX80 fotoğraf makinesi verilecek.

Dostluk Sigortası

23 Aralık’a kadar aktif olacak Allianz Dostluk Sigortası uygulaması ile kullanıcılar kendi hazırladıkları testlerle dostluklarını değerlendirebilecek.  ‘Dostluk Sigortası‘ sayfasını beğenen Allianz takipçileri, Facebook arkadaşları için kendileri hakkında sorulardan oluşan bir test hazırlıyor. Testteki soruları yanıtlayan, arkadaş sayısı arttıkça hem dostluklar kazanıyor, hem de beş adet iPad 4 Retina 16 GB Wi-Fi + 4G’den birini kazanma şansı artıyor.

Her Fotoğrafın 1 Hikayesi Var

Allianz Türkiye, Facebook uygulamasına ek olarak Instagram üzerinde beş kategoriden oluşan bir fotoğraf yarışması da düzenliyor. ‘Her Fotoğrafın 1 Hikayesi Var’ isimli yarışmada kullanıcıların uzun cümleler yerine sadece tek bir Instagram fotoğrafıyla küçük bir hikâye anlatmaları bekleniyor.

Beş kategoriden oluşan yarışmada, katılımcılar Mutluluk Budur, Unutulmaz Anlar, Tadı Damağımda, Buyrun Benim ve Sevimli Dostlar başlıklarından birini seçerek tek karede çok şey anlatan fotoğraflarını #allianz1hikaye etiketiyle birlikte Instagram’da paylaşıyor. Instagram kullanıcıları dilerlerse yeni çektikleri, dilerlerse daha önce paylaştıkları fotoğraflardan biriyle yarışabiliyor. Sonrasında bu fotoğraflar www.allianz1hikaye.com isimli micro sitede toplanarak oylanıyor.

Değerlendirme jürisi

Micro site üzerinde 31 Aralık’a kadar sergilenecek fotoğraflardan en fazla oyu alan 25 fotoğraf; fotoğraf ajansı Magnum’un Türkiye Temsilcisi Hasan Şenyüksel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümü öğretim üyesi Kamil Fırat ve Instagram’da Türkiye’nin en fazla takipçisine sahip olan Mustafa Seven’den oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.