Skip to main content

adidas’ın bu sene Ekim ayında düzenlediği ‘all originals party’ tüm orijinal detayları bir dijital kitapta toplandı. Partinin ölümsüzleştiği dijital kitap, gecede düzenlenen moda ve tasarım etkinliklerinden konserlere, sokak modasını  yaşatan atölyelerden…

adidas’ın bu sene Ekim ayında düzenlediği ‘all originals party’ tüm orijinal detayları bir dijital kitapta toplandı. Partinin ölümsüzleştiği dijital kitap, gecede düzenlenen moda ve tasarım etkinliklerinden konserlere, sokak modasını  yaşatan atölyelerden fotoğraf çekimlerine kadar en güzel detayları bir araya getiriyor. Partide sahne alan Mark Ronson ve Sam Sparro ile yapılan röportajların da yer aldığı kitabın ‘download’ bölümünden sanatçıların birer şarkısı da indirilebiliyor.
adidas tarafından Ekim ayında düzenlenen ve yarattığı etki ile uzun süre konuşulan ‘all originals party’de tüm yaşananlar dijtial bir kitapta toplandı. all originals party dijital kitabında, düzenlenen bütün etkinlikler bazı başlıklar altında gözden kaçan tüm detayları ile anlatılıyor. ‘all Originals Party’de ‘represent fashion‘ projesinde farklı sektörlerden genç ve yetenekli birçok tanınmış isim adidas Originals Koleksiyonu’ndaki ürünlerle poz verdi. ‘represent art‘ etkinliğinde, dev trefoil logolar üzerine yeni nesil sanatçıların eğlenceli grafikleri uygulandı ve sergilendi. ‘represent design‘ kapsamında farklı tasarım ofisleri adidas Originals ürünlerini kendi dünyalarına göre yeniden yorumladılar. ‘represent street‘ bölümünde ise sokağa dair en orijinal etkinlikler bir araya geldi.
all originals party’nin yıldızları Mark Ronson ve Sam Sparro ile yapılan röportajlar da dijital kitabın ‘Represent Music’ bölümünde. Ayrıca gecede konser veren Multitap, Solardip, Sapan, The Ringo Jets ve The Away Days’in sahne performanslarını en etkili şekilde yansıtan anlar da kitapta yer alıyor. Bu bölümden Mark Ranson ve Sam Saparro’nun birer şarkısı da indirilebiliyor.
‘all originals party’ dijital kitabına bu linkten ulaşabilirsiniz.