Skip to main content

Alicia Keys dünya turnesine BlackBerry Keep Moving Projesi ile başlıyor BlackBerry’nin yeni Global Kreatif Direktörü Alicia Keys, markanın sponsor olduğu Set The World On Fire turnesi kapsamında hayranlarını ünlü sanatçı tarafından yönetilen…

Alicia Keys dünya turnesine BlackBerry Keep Moving Projesi ile başlıyor
BlackBerry’nin yeni Global Kreatif Direktörü Alicia Keys, markanın sponsor olduğu Set The World On Fire turnesi kapsamında hayranlarını ünlü sanatçı tarafından yönetilen BlackBerry Keep Moving Projesi’nin bir parçası olmaya çağırıyor.
Alicia Keys, tüm hayranlarını BlackBerry Keep Moving Hub aracılığı ile kişisel fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor. Toplanan fotoğraflar Keys’in turne konserlerinde sevenleri ile buluşacak Hallelujah isimli şarkı için bir video klip haline getirilecek. Keys’in ziyaret edeceği her şehirde ise o şehri özel kılan insanların yer alacağı bir video yaratılacak.

Keep Moving Projesi hakkında
Alicia Keys tarafından yönetilen BlackBerry Keep Moving Projesi çok yönlü sanatçılar, yazarlar, tasarımcılar, film yapımcıları, müzisyenler ve atletler tarafından BlackBerry kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş deneyimler sunuyor. Ünlü yönetmen Robert Rodriguez ((El Mariachi, From Dusk Till Dawn, Sin City) ve ünlü yazar Neil Gaiman (Coraline, Stardust, The Sandman) özgün içerikler ile kullanıcılara özel projeler yaratmak için Alicia Keys ile birlikte çalışacak.
Alicia Keys’in Keep Moving Projesi’ne buradan katılabilirsiniz.