Skip to main content

4K destekli yeni DSLR fotoğraf makinesi Canon EOS 250D Türkiye’de satışa çıktı.

Giriş seviyesi DSLR kategorisinde önemli bir yeri olan Canon 200D modeli güncellendi. 4K destekli, 250D model ismiyle güncellenen yeni modelin Türkiye fiyatı ise 4.499 TL + KDV.

EOS 200D’yi takip eden EOS 250D; 24,1 megapiksel dual pixel CMOS APS-C sensörü, 4K video kalitesi, süper hızlı ve hassas odaklanma ile akıllı cihazlarla anında bağlantı yapabilme gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

DIGIC 8 görüntü işlemcisine sahip EOS 250D kullanıcılarına her an paylaşılabilecek netlikte yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunuyor. Canlı Görünüm otomatik odaklanma hassasiyeti, Gözden AF, Otomatik Işık İyileştirici, Dijital Lens İyileştirici, Vurgulu Ton Önceliği ve 9 noktalı AF özellikli optik vizör sayesinde EOS 250D, daha net ve çıplak gözle görüldüğü kadar iyi odaklanmış kareler elde edilmesine yardımcı olurken odaklanmalardan oluşabilecek sorunları da minimuma indiriyor.

Camera Connect uygulaması ile iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlara Bluetooth ve Wi-Fi üzerinden bağlanabilen Canon EOS 250D, çekilen fotoğraf ve videoların hızlı bir şekilde farklı cihazlara aktarılmasına ve sosyal medya paylaşılmasına yardımcı oluyor.

Canon EOS 250D teknik özellikler

24,1 Megapiksel APS-C sensör ve DIGIC 8 işlemci

Düşük ışık altında bile üstün görüntü kalitesi

Optik vizör

4K videolar

Yüksek çözünürlükte videolar

Dual Pixel CMOS AF

Değişken açılı dokunmatik ekran

Bluetooth ve Wi-Fi

Yaratıcı Asistan