Skip to main content

3M Türkiye Üretim Operasyonları ve Tedarik Zinciri Müdürlüğü’ne, Ilona Sroka atandı

ilona sroka3M Türkiye Üretim Operasyonları ve Tedarik Zinciri Müdürlüğü’ne, Eylül 2015 tarihi itibariyle son olarak 3M’in Polonya Wroclaw’da bulunan İş Güvenliği Ürünleri fabrikasında Fabrika Müdürü olarak görev yapmakta olan Ilona Sroka atandı. 2005 yılından bu yana 3M bünyesinde görev yapan ve giderek daha da fazla sorumluluk gerektiren görevlerde bulunan Ilona, son görevi sırasında ayrıca Polonya Wroclaw’da bulunan 3M Super Hub üretim operasyonlarına da destek sağlıyordu.

Uzun yıllardır edindiği deneyimler ile 3M’in Türkiye’deki faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak olan Ilona, güçlü proje yönetim tecrübesi ve üretim alanındaki bilgi birikimi ile 3M’in Türkiye pazarında sürdürdüğü çalışmalara liderlik yapacak.

Türkiye’deki yeni görevi çerçevesinde Ilona, 3M’in Çerkezköy ve Çorlu fabrikalarının yönetiminin yanı sıra; Üretim ve Tedarik Zinciri Operasyonlarını yürütecek. Ilona aynı zamanda 3M Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olarak da rol alacak. Ilona, yeni görevi için eşi Blazej ve iki çocuğu Lena ve Wiktor ile İstanbul’a yerleşti.