Skip to main content

Bu yıl 15.’incisi kez düzenlenen Felis Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. İşte kazananlar…

Brand Week Istanbul kapsamında 15. kez gerçekleşen Felis Ödülleri, online bir seremoniyle sahiplerini buldu. Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla FOXplay’den canlı yayınlanan ödül töreninde, pazarlama ve reklam sektörünün en yaratıcı ve en etkili iletişim projeleri ödüllendirildi.

12 Kasım Perşembe gecesi törenin ilk gününde kategori birincileri, büyük ödüller ve yılın ödülleri dağıtılmıştı. Yılın en iyilerinin ödüllerinin dağıtılmaya devam edildiği ikinci gecede Yılın Yaratıcı Ajansı Havas Istanbul, Yılın Prodüksiyon Ajansı Norr Film ve Yılın Bağımsız Ajansı Rafineri oldu.

Concept İstanbul tarafından Allianz için hazırlanan Yanlarında Ol Diye Allianz Seninle kampanyasının Film Bölümü Büyük Ödülü’ne layık görüldüğü 15. Felis Ödülleri’nde Reckitt Benckiser – Finish; Kuşlar Geri Dönüyor (Havas Istanbul) işiyle Açıkhava Bölümü’nden, Hayrat (Havas Istanbul) projesiyle Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü’nden, Mucize Dönüşüm (Circus) ile Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü’nden, Bir Gölü Kurtarmak (Havas Istanbul) projesiyle ise Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü’nden Büyük Ödül ile ayrılarak gecenin en çok büyük ödül kucaklayan markası oldu.

Bu yıl Felis Ödülleri’nde PR Bölümü’nden Büyük Ödül ile ayrılan marka BLAB imzalı #BirTeşekkür ile OPET olurken, Radyo Bölümü’nün büyük ödülü BÜRO imzalı Honda Orijinal Yedek Parça – Metro FM / Metre FM işiyle Honda’ya takdim edildi.

Felis Ödülleri 2020′nin ilk gece kazananlarına buradan, ikinci gece kazananlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.