Skip to main content

Bu yıl 12’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. İşte kazananlar…

Brand Week Istanbul kapsamında 12. kez gerçekleşen MediaCat Felis Ödülleri Zorlu PSM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl 3 bin 385 başvuruyla tarihî bir başarı yakalayan Felis Ödülleri‘nde, dün ilk gece Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen  törende Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama, Entegre Kampanyalar, Film, Medya, Promo & Aktivasyon, Radyo, Üretimde Ustalık ve Sağlık İletişimi Bölümlerinin en başarılı işleri ödüllendirilirken, bu gece ise Pınar Erbaş’ın sunumuyla Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Markalı İçerik ve Eğlence, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Mobil, PR ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinin en iyilerine ödülleri takdim edildi.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi seçilirken, kazandığı puanlarla Yılın Yeni Nesil Ajansı BLAB oldu. Yılın Reklamvereni ise Vodafone Türkiye oldu.

Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde “Allianz Seninle” işiyle Film Büyük Ödülü’nü alan ajans Concept olurken, “Vodafone Red – Fi Sponsorluk” projesiyle Mindshare, hem Medya Büyük Ödülü’nün sahibi oldu, hem de Yılın Medya Ajansı unvanını kazandı. Yılın Yaratıcı Ajansı 4129Grey seçilirken, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı da directComm Marketing Group oldu.

Felis Ödülleri 2017’nin tüm kazananlarını görmek için tıklayın.

Felis Ödülleri 2017 Kazananları Birinci Gün 

Felis Ödülleri 2017 Kazananları İkinci Gün