Skip to main content

Digital Age Summit, tüm ajansları, geçtiğimiz yıl uyguladıkları en başarılı dijital projeleri paylaşmaya çağırıyor.

Bu yıl 24 Ekim’de yedinci kez düzenlenecek Digital Age Summit, bir yeniliğe imza atıyor. ‘Digital Engagement’ temasıyla düzenlenecek bu yılki zirvede ajanslar, geçtiğimiz yıl uyguladıkları ve tüketiciyle bağ kurma (engagement) açısından büyük bir başarı elde etmiş projelerini katılımcılarla paylaşma şansı elde edecekler.

Bunun için ajanslara yeni, hızlı ve etkili bir sunum formatı sunuyoruz. Buna göre ilk aşamada, Digital Age Summit’te anlatılmak üzere ajanslar tarafından bize gönderilen işleri bir ön değerlendirmeden geçireceğiz ve 10 projeden oluşan bir liste hazırlayacağız. Listede yer alan ajanslar, projelerini 10 slayttan oluşan 10 dakikalık prezantasyonlarla katılımcılara sunacaklar.

Böylece ajanslar en iyi işlerini pazarlama ve iş dünyasının üst düzey yöneticileri ve karar vericilerinden oluşan kritik bir kitleyle paylaşma fırsatı yakalarken, katılımcılar ilham ve yaratıcılıkla dolu 100 dakikalık hızlı bir maraton izleme şansı elde edecekler.

 

 

 

 

 

Sizi de bu format çerçevesinde dijital başarı hikayelerinizi paylaşmaya davet ediyoruz. Digital Age Summit’te sunmak istediğiniz projelere ilişkin başvurularınızı Birce Güler (birceguler@kapital.com.tr) ve Savaş Önemli (savasonemli@kapital.com.tr) ile paylaşabilirsiniz.