Microsoft büyük bir duyuru ile geliyor

Microsoft’un gelecek hafta gerçekleşecek olan bir basın etkinliği ile kendi tablet cihazını tanıtacağı söyleniyor. “Büyük bir Microsoft duyurusu”nun gerçekleşeceği etkinlikte yapılabilecek duyurular arasında Yammer adlı şirketin 1 milyar dolara satın alınmasından RIM ile bir ortaklık ve Microsoft tabletinin duyurulmasına kadar bir çok tahmin yürütülüyor. TheWrap, bu tahminler arasında ihtimali en yüksek olanının Microsoft’un çıkartacağı bir […]

İŞ DÜNYASI
DigitalAge, 15.06.2012 - 10:10

Microsoft’un gelecek hafta gerçekleşecek olan bir basın etkinliği ile kendi tablet cihazını tanıtacağı söyleniyor.

“Büyük bir Microsoft duyurusu”nun gerçekleşeceği etkinlikte yapılabilecek duyurular arasında Yammer adlı şirketin 1 milyar dolara satın alınmasından RIM ile bir ortaklık ve Microsoft tabletinin duyurulmasına kadar bir çok tahmin yürütülüyor. TheWrap, bu tahminler arasında ihtimali en yüksek olanının Microsoft’un çıkartacağı bir tablet olduğunu duyurdu.

Tablet sektörünü ele geçirmiş olan Apple ile rekabet edebilmesi için Microsoft’un fiyat konusunda yarışması gerektiği söylense bile, yeni Windows 8 platformun bir versiyonu olan Windows RT ile tasarlanacağı düşünülen tabletin fiyatının Apple iPad’lerden daha pahalı olabileceği konuşuluyor.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free