LG Optimus G Pro 500 bin sattı

LG Optimus G Pro, 40 gün içinde toplam 500 bin adet ürün satışı elde etti. LG Electronics, Optimus G Pro’nun Kore’de satışının başladığı günden bu yana, 40 gün içinde 500 bin cihaz satıldığını açıkladı. 1 Nisan itibariyle yapılan satış rakamı raporunda, Optimus G Pro’nun daha önce yapılan benzer ürün tanıtımlarına oranla iki kat daha yüksek […]

Uncategorized
DigitalAge, 04.04.2013 - 13:33


LG Optimus G Pro, 40 gün içinde toplam 500 bin adet ürün satışı elde etti.
LG Electronics, Optimus G Pro’nun Kore’de satışının başladığı günden bu yana, 40 gün içinde 500 bin cihaz satıldığını açıkladı. 1 Nisan itibariyle yapılan satış rakamı raporunda, Optimus G Pro’nun daha önce yapılan benzer ürün tanıtımlarına oranla iki kat daha yüksek bir satış grafiğine sahip olduğu belirtiliyor. 21 Şubat’ta tanıtılan Optimus G Pro, 3 farklı operatör ile birlikte günde ortalama 10 bin adet ürün satışına ulaştı.   
Optimus G Pro Full HD IPS görüntüsü, sezgisel UX özelliği, tasarımı ve LTE teknolojisi sayesinde kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Diğer yandan, Optimus G Pro 5.5 inç ekranı ve Full HD IPS görüntü özelliği ile normal bir HD görüntüden 2 kat daha kaliteli görüntü sunuyor.
LG, bu ay içinde güncellenmiş Value Pack’i ile Optimus G Pro satışlarının daha artmasını bekliyor. Yeni modellerde, var olan ‘Akıllı Ekran’ teknolojisine ‘Akıllı Video’yu da ekleyecek olan LG ayrıca, gözle tanıma teknolojisine gelişmiş özellikler ilave etmeyi planlıyor.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free