HOW TO

Buse Avcıoğlu | 09.06.2017 - 16:19

Kendin Yap (DIY) projeleri için ilham veren bloglar

Son yıllarda dikkat çeken ‘do it yourself’, ülkemizdeki adıyla ‘kendin yap’ trendi ile çok düşük bütçelerle hayallerdeki yaşam ortamı elde edilebiliyor. Peki bu ilhamı nereden alacağız?

Evinizin veya ofisinizin bir köşesinde duran ve artık sizin için bir şey ifade etmeyen bir  duvarı, arabayı, bilgisayarı, objeyi, elbiseyi  kısacası aklınıza gelebilecek  günlük hayatta kullandığımız tüm nesnelere küçük eklemeler yaparak birer tasarım harikası haline getirebilirsiniz. Bu denemeleri yaparken tabii ki en büyük yardımcımız her zaman olduğu gibi internet.  Aşağıda sizler için derlediğimiz bloglar, kendi projeleriniz için gerekli malzemeler ve fiyatları, kullanılan materyaller ve nereden satın alabileceğinize kadar birçok konuda yardımcı olacaktır.

1- Jane Wang

jane wang

Sosyal paylaşım ağı Pinterest, son dönemlerin en büyük ilham kaynaklarından biri. Kullanıcılar bu sitede kendi hesaplarını oluşturarak, ilgi alanları doğrultusunda oluşturdukları panoları takipçileriyle paylaşıyorlar.

Jane Wang, 7.811.165 takipçisi sayısına sahip ve çeşitli alanlarda yüzlerce panosu bulunuyor. Wang’in asıl ilham kaynağı olmasının nedeni de buradan geliyor. Wang,  farklı alanlarda yaptığı dikkat çekici ve merak uyandırıcı paylaşımlarla takipçilerini her konuda bilgilendiriyor.

>>> pinterest.com/janew

Devamı için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz… 

1 2 3 4 5 6 7 8