POPÜLER

Sedef Sezgin | 04.03.2014 - 12:46

How I Met Your Mother’ın finali ağlatacak

How I Met Your Mother'ın sonlanmasına dört bölüm kala sosyal medyada dizinin finaliyle ilgili ipuçları konuşuluyor.

How I Met Your Mother dizinin hüzünlü bir finalle ekranlara veda edeceği konuşuluyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde çocukların annesinin yıllar önce hayatını kaybetmiş olduğuyla ilgili ipuçları vardı. İzleyicilerde Ted’in çocuklara annelerini hatırlasınlar diye tüm bu hikayeleri anlattığı gibi bir kanı oluştu.

Sekizinci sezonda Ted’in hayalinde çocukların annesinin kapısına gidip 45 gün içinde tanışıp aşık olacaklarını, evleneceklerini ve çocukları olacağını söylemesi de hüzünlü son hakkında verilen ipuçlarından biri. Ted’in çocukların annesiyle 45 gün daha fazla geçirebilmeyi istediği için hayalinde eşinin kapısına gidip bunları söylediği düşünülüyor.

3 Mart’ta yayınlanan 9. sezonun 19. bölümünde ise çocukların annesi Ted’e hikayelerin içinde kaybolmaktansa hayatın akışına kendini bırakmasını tavsiye ediyor. Özellikle yayınlanan son bölüm dizinin hayranlarının kafasını karıştırdı. Sosyal medyada annenin ölmesini kaldıramayacaklarını söyleyen, bir komedi dizisinin böyle hüzünlü bir sonu hak etmediğini düşünen hayranlardan tepki yağdı.

Kaynak: BuzzFeed