CİHAZLAR

Tuğba Yalçın | 02.10.2014 - 11:13

Giyilebilir teknoloji ürünleri modaya yön veriyor

Hizlial.com’da giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışı yaz aylarında iki katına yükseldi

Teknolojide en son trend olan giyilebilir teknoloji hayatımızda giderek daha fazla yer etmeye başlarken, giyilebilir teknoloji ürünleri artık modaya da yön veriyor. Tasarımcılar da modayla teknolojiyi buluşturan giyilebilir teknoloji alanında ilginç ürünler yaratarak modada çığır açan tasarımlara imza atıyorlar. Bu yıl New York Moda Haftası’nda tanıtılan giyilebilir teknoloji ürünleri hem teknoloji meraklılarından hem de moda severlerden büyük ilgi gördü.

Son trendleri yakından takip eden ülkelerden biri olan Türkiye’de de, giyilebilir teknoloji ürünlerine ilgi giderek artıyor. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’da giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışı yaz aylarında iki katına yükseldi.

İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’da giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışı yaz aylarında iki katına yükseldi. Bu ürünleri en çok satın alan iller İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Konya. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en çok satıldığı zaman ise genelde mesainin son saatleri olan 15.00-18.00 arası.