POPÜLER

Buse Avcıoğlu | 14.06.2017 - 10:52

Babalar Günü Hediye Önerileri

Babalar Günü için az bir zaman kaldı. Henüz ne alacağına karar veremeyenler için en güzel Babalar Günü hediye seçeneklerini derledik.

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftası kutlanan Babalar Günü, geldi çattı. Bu seneki Babalar Günü ise 18 Haziran’a denk geliyor. Yani önünüzde babanıza hediye seçip almak için 5 gün gibi bir süreniz var. Eğer ne alacağınızı düşünüp durmuş fakat bir türlü karar veremediyseniz Babalar Günü için hediye önerileri yazımızı okuyarak daha kolay karar verebilirsiniz.

1- Teknolojiseverlere :

 

Plantronics kulaklık :

PlantronicsVoyager
Babalar Günü’nde babanıza alacağınız hediye hiç yanından ayrılmasın istiyorsanız Plantronics güzel bir ürün olabilir.  Voyager 5240’ın üzerindeki sistem sayesinde gürültü engelleme özelliğine sahip. Yoğun şehir koşuşturması sırasında babanızın sesini kesilmeden duyabileceğiniz ve onun iletişim kurmada işini kolaylaştıracak bir ürün.

Macbook Air :

Mac Book
Perfomansı ve hafifliği ile öne çıkan Apple’ın en taşınabilir bilgisayarı MacBook Air ile babanızın çok daha rahat bir şekilde işlerini halletmesini sağlayabilirsiniz. MacBook Air’ler, yenilenen tasarımı, incelik, hafiflik, sessizlik, güvenlik ve hız konusunda getirdiği yenilikleri ile babanızın yanından ayıramayacağı bir parçası olabilir.

Apple Watch:

Akilli Saat

Babaların olmazsa olmaz aksesuarları saatlerdir. Akıllı telefonunuzla senkronize çalışan Apple Watch, babanıza hem şık hem de çok fonksiyonel bir hediye vermek için güzel bir seçenek olabilir.

Samsung Galaxy S8:

galaxy

Sahip olduğu teknik özellikleri ve tasarımı ile  kullanıcıların dikkatini çeken Samsung Galaxy S8 içeriğindeki iris göz taraması gibi değişik özellikleri ve sınırsız ekran tasarımıyla bizce babanızı çok mutlu edebilir.

Canon EOS 77D :

Canon Camera

Canon EOS 77D modeli performans ve tam kontrol kapasitesi ile teknoloji tutkunu babalar için  güzel hediyelerden biri olabilir. EOS 77D, daha zengin renk tonlarına sahip olmasının yanı sıra, canlı görünüm modunda otomatik odaklanma hızına da sahip.

Devamı için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz. 

1 2 3 4 5 6 7 8