TEKNOLOJİ

Tuğba Yalçın | 10.09.2014 - 13:51

Avon doğrudan satışı online’a taşıyor

Yenilenen avon.com.tr, Avon temsilcilerini kullanıcılara bir adım daha yaklaştırıyor

Yeni avon.com.tr ve cep telefonu veya tableti anında Avon kataloguna dönüştüren Avon mobil uygulama ile kadınların her türlü güzellik ürününe her an her yerde ulaşmaları artık çok daha kolay. Yenilenen avon.com.tr sayesinde Avon temsilcileri de kendilerine özel güzellik vitrinlerini yaratarak birer online güzellik danışmanı oluyor.

avon.com.tr’yi tıklayan herkes, güzellik ürünleri arasında gezinebilecek, istediği ürünlerin siparişini ister lokasyon bazlı arama yapıp kendisine en yakın Avon temsilcisini bularak, isterse varolan temsilcisinin bilgilerini girerek verebilecek. Bu yeni internet sitesi tüketicilere, Avon ürünlerine kolay ve hızlı erişim, kapıya teslim gibi avantajların yanısıra yeni arkadaşlıklar, güzellik tavsiyeleri ve sevdiği ürünleri sevdikleriyle paylaşma keyfini de sunuyor.

Yeni avon.com.tr ile artık birer online güzellik danışmanı olan Avon temsilcileri ise, site üzerinde açtıkları kendilerine özel “güzellik vitrinleri” ile daha büyük kitlelere ulaşabiliyor. Avon temsilcileri artık sadece kendi çevrelerine değil, internet üzerinden tüm kadınlara güzellik katabiliyor; daha önce ulaşamadıkları yepyeni kişilere 7/24 ulaşabiliyor.

Diğer yandan online güzellik danışmanları, kendilerinin veya müşterilerinin hoşuna gidecek ürünleri seçip, kendi online güzellik vitrinlerini oluşturabiliyor; bu sayede kişiye özel fırsatlar, tavsiyeler ve güzellik fırsatları da sunabiliyorlar.