ETKİNLİK

Tuğba Yalçın | 04.11.2014 - 20:44

Allianz Türkiye, dijital PR için blogger’larla bir araya geldi

Allianz Sigorta yöneticileri Brand Week İstanbul'da Power 100 Blogger’larını ağırladı

Allianz Türkiye Brand Week İstanbul kapsamında Türkiye’nin önemli blogger’larını bir araya getirdi. Toplantıda Allianz Türkiye’nin yeni dışavurumcu şirket anlayışını konu alan kampanya üzerine Power 100 blogger’larının görüşleri alındı.

Bu yıl Brand Week İstanbul’un ikinci günü LoveMarks Günü’nde Allianz Türkiye reklam ve pazarlama dünyasının önemli blogger’larıyla öğle yemeğinde biraya geldi. Moderatörlüğünü Allianz Türkiye Kurumsal İletişim Grup Başkanı Fatmanur Erdoğan’ın yaptığı toplantıda Allianz’ın kısa zaman önce bir reklam filmiyle duyurduğu yeni dışavurumcu şirket anlayışı üzerine konuşuldu. Reklam filminin videosunun gösterimiyle başlayan toplantıda blogger’ların sigortacılıkta sektörün duruşunu etkilemesi muhtemel olan bu yeni dönemde ortak fikri samimiyet ve güven oldu.

Allianz Türkiye Kurumsal İletişim Başkanı Fatmanur Erdoğan

Toplantıya farklı alanlardan çok sayıda blogger katıldı

Ayhan Sicimoğlu’nun marka algısı için doğru bir seçim olduğu konusunda ortak fikre sahip olan blogger’lar, Allianz’ın yayınladığı yeni video filmi ve filmdeki samimiyeti genel olarak beğendiklerini ifade ettiler. Allianz’ın düzenlediği öğle yemeği katılımcıları arasında Likeable Istanbul’dan Ali Erkurt, Brand Talks’tan Murat Durak ve Berker Pandır, Brandwolf’tan Özgür Akman, Adamlar Yapıyor’dan Eren Alphan, fundalina.com’un kurucusu Funda Güleç, Serhat Bıçakçı, Tolga Şişmanoğlu, Hasan Yalçın, Protechman.net’ten Resul Caner Yıldırım, kaangoktas.net’in kurucusu Kaan Göktaş, Zaman gazetesinden Deniz Ergürel, Listelist.com’dan Ahmet Kırtok, Dijitalpano’dan Şeyda Selçuk, İnterneyt’ten Deniz Utku, Emarsys’ten Murat Erdör, Dijitalist’ten Gizem Yücel, Gümüşhane Üniversitesi’nden Ersin Diker, Teleperformance’tan Engin Utkan, İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Ali Yıldırım ve Uğur Uysal gibi önemli blogger’lar yer aldı.