Markaların renk kodları

Tasarımcı ve geliştirici Galen Gidman, popüler markaların logolarında kullanılan renk kodlarını bir internet sitesi üzerinde yayınladı. Harf sıralamasına göre giden listede Adobe, Android, Dell, Dropbox, Facebook, Flickr, Google+, Nokia, Pinterest yer alıyor.    Tasarımcı ve geliştirici Galen Gidman markaların logolarında kullandığı renklerin kodlarını bir internet sitesinde topladı. Markaların renk kodlarına brandcolors.net adresinden ulaşabilirsiniz.  Listede Adobe, Android, Dell, Dropbox, Engadget, Facebook, […]

Uncategorized
DigitalAge, 06.05.2013 - 09:56
Tasarımcı ve geliştirici Galen Gidman, popüler markaların logolarında kullanılan renk kodlarını bir internet sitesi üzerinde yayınladı. Harf sıralamasına göre giden listede Adobe, Android, Dell, Dropbox, Facebook, Flickr, Google+, Nokia, Pinterest yer alıyor.   
Tasarımcı ve geliştirici Galen Gidman markaların logolarında kullandığı renklerin kodlarını bir internet sitesinde topladı. Markaların renk kodlarına brandcolors.net adresinden ulaşabilirsiniz. 
Listede Adobe, Android, Dell, Dropbox, Engadget, Facebook, Flickr, Google+, Grooveshark, Instagram, LastFM, LinkedIn, Nokia, Pinterest ve Skype gibi ünlü markalar yer alıyor. Hangi renk kodlarını kullandıklarını merak ediyorsanız bu liste size oldukça yararlı olabilir. Ayrıca aramak istediğiniz özellikle bir marka olduğunda listenin sağ altındaki arama bölümünü kullanabilirsiniz. 


YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free