LinkedIn sponsorlu güncellemelerini duyurdu

LinkedIn son olarak firmalar için sponsorlu güncellemelerini tanıttı. Bu yeni güncellemelerle firma 3 milyondan fazla şirkete sosyal mecra üzerinden daha geniş bir kitleye güncellemelerini duyurmalarına imkân tanıyacak.  225 milyondan daha fazla kullanıcıya sahip LinkedIn sponsorlu güncellemeleri kullanıcıların ilgi alanları ile ilgili olarak düzenlemeyi amaçlıyor. Buna göre; kullanıcılara yalnızca ilgilenebilecekleri güncellemeler gösterilecek.  Mashable’ın haberine göre; LinkedIn […]

Uncategorized
DigitalAge, 24.07.2013 - 14:51
LinkedIn son olarak firmalar için sponsorlu güncellemelerini tanıttı. Bu yeni güncellemelerle firma 3 milyondan fazla şirkete sosyal mecra üzerinden daha geniş bir kitleye güncellemelerini duyurmalarına imkân tanıyacak. 
225 milyondan daha fazla kullanıcıya sahip LinkedIn sponsorlu güncellemeleri kullanıcıların ilgi alanları ile ilgili olarak düzenlemeyi amaçlıyor. Buna göre; kullanıcılara yalnızca ilgilenebilecekleri güncellemeler gösterilecek. 
Mashable’ın haberine göre; LinkedIn Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı David Hahn, sponsorlu güncellemelerle firmalar kendi içeriklerini ilgili alanlarda çalışanlarla direkt olarak paylaşabileceği bilgisini paylaştı. 

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free