PODCAST

| 24.07.2020 - 11:00

E-ticarette yeni dönemde öne çıkacak trendler neler?

Post Corona Trends’in yeni bölümünde GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ile Covid-19’un e-ticarete etkilerini ve yeni dönemde online alışverişte belirleyici olacak trendleri konuştuk.

Digital Age
Digital Age
E-ticarette yeni dönemde öne çıkacak trendler neler?
/

Pandemi süreciyle fiziksel temastan kaçınan tüketicilerin online kanallara yönelmesi ile birlikte e-ticaret kaçınılmaz bir büyüme ivmesi yakaladı. Uzun yıllardır arzu edilen bu büyümenin sektöre olumlu etkilerini önümüzdeki dönemde daha net göreceğiz. Peki bu dönemin e-ticarete etkisini kendi içinde ay ay değerlendirirsek hem tüketici hem satıcı tarafındaki değişim hakkında neler söyleyebiliriz? Pandemi döneminin satın alma trendleri ve en çok ilgi gören kategorileri neler? E-ticaretin bu dönemden çıkaracağı en önemli dersler, bu günlerin kazanımları neler?

Post Corona Trends podcast serimizin bu bölümünde Pandemi döneminin Türkiye e-ticaret pazarına etkisini ve yeni dönemde online alışverişte belirleyici olacak trendleri GittiGidiyor Genel Müdürü, eBay MENA Bölge Direktörü ve TOBB E-Ticaret Meclis Başkanı Öget Kantarcı ile konuştuk.