TV

Tuğba Yalçın | 17.06.2014 - 14:03

Dilediğince eğlence DopingBox ile televizyonunda

DopingBox televizyonu SmartTVye çeviriyor ve büyük ekranda yüksek kalitede izleme imkânı sunuyor

Telekomünikasyon sektörü operatörü Millenicom, evde eğlencenin kapılarını açacak yeni ürünü DopingBox’ı internet kullanıcıları ile buluşturdu.

Android işletim sistemi ile GooglePlay platformunda bulunan oyun ve uygulamaların yüklenebildiği DopingBox’ta büyük ekran konforu ve kalitesi ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara bağlanmak,YouTube üzerinden video izlemek ve Spotify üzerinden müzik dinlemek de mümkün.

İnternetin yaygınlaşması ile dünyada yaşam biçiminin, televizyon izleme alışkanlıklarının hızla değiştiğini vurgulayan Millenicom Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu,  online video deneyimini büyük ekrana taşıyabilmek adına sektör tecrübesiyle DopingBox’ı hayata geçirdiğini belirtti.

Millenicom, yaklaşık 2,5 milyon TL yatırım ve iki yıllık çalışma sonucunda ortaya çıkan ürünü DopingBox ile bir yılın sonunda mevcut abonelerinin yüzde 30’unun evinde olmayı hedefliyor.

DopingBox, ayda 1 DVD fiyatına hem internetin sınırsız içeriği hem de yüksek kaliteli yüzlerce filmi televizyonlara taşıyor.

Evinde 2 Mbps hızında internete sahip olan herkes DopingBox’ın eğlenceli dünyasında yerini alabilir.

DopingBox, 9,99TL’den başlayan tanışma fiyatıyla sunuluyor.