Twitter’dan Google Glass deneyimi

Mikroblog sitesi Twitter, Google Glass deneyimi üzerinde çalışıyor  Google Glass’ın piyasaya sürümü yaklaşırken; gözlük teknolojisi, teknoloji dünyasındaki büyük isimlerden oldukça ilgi görüyor. Cihazın sosyal ağlara bağlantılı olma potansiyeli ise Google Glass’ın sunduğu teknolojiyi daha dikkat çekici hale getirdi. Ctnet’in haberine göre; mikroblog sitesi Twitter, bu gözlük teknolojisi için uygulama geliştiriyor.  Twitter’ın platform için üzerinde çalıştığı […]

SOSYAL AĞLAR
DigitalAge, 12.04.2013 - 10:09

Mikroblog sitesi Twitter, Google Glass deneyimi üzerinde çalışıyor 

Google Glass’ın piyasaya sürümü yaklaşırken; gözlük teknolojisi, teknoloji dünyasındaki büyük isimlerden oldukça ilgi görüyor. Cihazın sosyal ağlara bağlantılı olma potansiyeli ise Google Glass’ın sunduğu teknolojiyi daha dikkat çekici hale getirdi. Ctnet’in haberine göre; mikroblog sitesi Twitter, bu gözlük teknolojisi için uygulama geliştiriyor. 

Twitter’ın platform için üzerinde çalıştığı uygulamalar Kleiner Perkins Caulfied & Byers’ın ortağı John Doerr tarafından da doğrulandı. 
Doerr bir konuşmasında destek verdiği Twitter ve Path gibi şirketlerin Glass için bazı çalışmalar içinde olduğunu belirtti. 
Sosyal ağlar, online içerik sağlayabilen kullanıcılara özgürlük sağlayan imkanlar tanıdı. Google Glass’ın da sosyal medyayı bir sonraki aşamaya taşıyacağı düşünülüyor. 

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free