Twitter’da müzik yapmak

Amsterdam’ın ödüllü Metropole Orchestra’sının tanıtımını yapmak için Havas Worldwide Amsterdam global reklam ajansı, Perfect Tools ajansı ile birlikte bir Twitter kampanyası oluşturdu.  Bu kampanya ile Twitter kullanıcıları tweet’lerle müzik besteleme imkânına sahip oldu. Adı Tweetphony olan bu çalışmada, kullanıcılar harflere dayalı müzik notaları ile dijital piyano üzerinde müzikal tweet oluşturdu. Seçilen tweet’ler, Hollanda’nın Hilversum kentinde orkestra tarafından çalındı. Diğer kullanıcılar tarafından gönderilen müzikal tweet’leri buradan dinleyebilir, […]

Uncategorized
DigitalAge, 01.11.2012 - 11:26
Amsterdam’ın ödüllü Metropole Orchestra’sının tanıtımını yapmak için Havas Worldwide Amsterdam global reklam ajansı, Perfect Tools ajansı ile birlikte bir Twitter kampanyası oluşturdu. 
Bu kampanya ile Twitter kullanıcıları tweet’lerle müzik besteleme imkânına sahip oldu.
Adı Tweetphony olan bu çalışmada, kullanıcılar harflere dayalı müzik notaları ile dijital piyano üzerinde müzikal tweet oluşturdu. Seçilen tweet’ler, Hollanda’nın Hilversum kentinde orkestra tarafından çalındı.
Diğer kullanıcılar tarafından gönderilen müzikal tweet’leri buradan dinleyebilir, dilerseniz siz de kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz. 

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free