TTNET’ten bir yenilik: Ortak Kota Paketi

TTNET Ortak Kota paketiyle evden ya da sokaktan bağlanmak, sabit ya da mobil genişbant kullanmak ayrımı ortadan kalkıyor.  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET geliştirdiği yeni teknolojiyle, ‘Ortak Kota’ paketi ile internet kullanım şeklini değiştiriyor. Bu paket, ADSL ve Avea’nın 3G altyapılarını birleştiren teknolojisiyle mobil ve sabit interneti aynı anda sunuyor. Böylelikle kullanıcılar, evdeki internetlerini […]

KAMPANYALAR
DigitalAge, 06.12.2012 - 13:29
TTNET Ortak Kota paketiyle evden ya da sokaktan bağlanmak, sabit ya da mobil genişbant kullanmak ayrımı ortadan kalkıyor. 
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET geliştirdiği yeni teknolojiyle, ‘Ortak Kota’ paketi ile internet kullanım şeklini değiştiriyor. Bu paket, ADSL ve Avea’nın 3G altyapılarını birleştiren teknolojisiyle mobil ve sabit interneti aynı anda sunuyor. Böylelikle kullanıcılar, evdeki internetlerini 3G ile dışarıda da kullanabiliyor.
Fiyatlandırma

TTNET’liler kotasını ister 3G’den ister ADSL’den kullanıyor ve bağlandıkları yer önemli olmayıp, aynı ücreti ödüyor. 
TTNET, 24 ay taahhüt veren müşterilerine Ortak Kota NET6 paketini aylık 45 TL’ye, Ortak Kota NETLİMİTSİZ paketini ise aylık 84 TL’ye sunuyor. 125 TL değerindeki ADSL Modem, 15 TL’lik bağlantı ücreti ve 3G hat açılış vergileri ise paketle birlikte sunularak, müşteriye herhangi bir ücret yansıtılmıyor.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free