TEB Windows 8 uygulamasında

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), Microsoft Windows 8 tabanlı cihazlara özel olarak geliştirdiği TEB Windows 8 uygulaması Windows Mağazası’nda yerini aldı. Uygulama ile Windows 8’in en önemli kullanıcı özelliği Semantic Zoom, Türkiye’de finans sektöründe ilk defa TEB tarafından sunulmaya başlandı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar; İMKB, altın, euro, dolar gibi finansal verilerin detaylarını görebilecek. Kullanıcılar istedikleri gibi gruplayarak düzenleyebildikleri […]

Uncategorized
DigitalAge, 03.10.2012 - 10:27
Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), Microsoft Windows 8 tabanlı cihazlara özel olarak geliştirdiği TEB Windows 8 uygulaması Windows Mağazası’nda yerini aldı.
Uygulama ile Windows 8’in en önemli kullanıcı özelliği Semantic Zoom, Türkiye’de finans sektöründe ilk defa TEB tarafından sunulmaya başlandı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar; İMKB, altın, euro, dolar gibi finansal verilerin detaylarını görebilecek. Kullanıcılar istedikleri gibi gruplayarak düzenleyebildikleri söz konusu finansal verilere ise, tek bir dokunma hareketi ile çok daha hızlı bir şekilde erişebilecek. 
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free