Tazedirekt.com kapatıldı

Sağlıklı gıda alanında hizmet veren e-ticaret girişimi Tazedirekt kapanma kararını açıkladı. Detaylar haberimizde…

İŞ DÜNYASI
Burcu Şahin, 18.02.2016 - 13:51

2014 yılının sonlarında tanınmış girişimcilerden Hasan Aslanoba’nın hayata geçirdiği e-ticaret sitesi Tazedirekt.com kapanma kararını kamuoyuna duyurdu. İki ay önce birinci yaşını kutlayan sağlıklı gıda girişiminin kapatma kararının açıklanmasının hemen ardından web sitesi de kapatıldı. Tazedirekt’in müşterilerine email vasıtasıyla yaptığı açıklama metni şöyle;

“Merhaba,
Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Piyasa koşulları ve operasyonel dengeler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz. Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz. Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz!

Tekrar bir yerlerde görüşmek dileğiyle,
Hep taze kalın,
Sevgiler, “

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free