PR Daily’den TTNET’e ödül

TTNET PR Daily ödüllerinde; “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülü aldı. ‘İnternetle Hayat Kolay’ kampanyasıyla internet okuryazarlığına katkıda bulunan TTNET, yaklaşık 2 bin 500 kişiyi internetle tanıştırdı. 12 yaş üzerindeki genç-yaşlı, kadın-erkek gibi bir kitleyi de hala internetle tanıştırmaya devam ediyor. TTNET bu projeyle, iletişim teknolojilerini […]

Uncategorized
DigitalAge, 01.07.2013 - 09:47
TTNET PR Daily ödüllerinde; “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülü aldı.
‘İnternetle Hayat Kolay’ kampanyasıyla internet okuryazarlığına katkıda bulunan TTNET, yaklaşık 2 bin 500 kişiyi internetle tanıştırdı. 12 yaş üzerindeki genç-yaşlı, kadın-erkek gibi bir kitleyi de hala internetle tanıştırmaya devam ediyor. TTNET bu projeyle, iletişim teknolojilerini kullanarak bilgiye erişimde eşit olanak sunmayı hedefliyor. 9 farklı ülkeden başvuruların yapıldığı PR Daily ödüllerinde “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” ile TTNET iki ödül birden kazandı. 

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free