Hindistan akıllı telefon pazarında üçüncü oldu

Hindistan, Japonya’yı geçerek akıllı telefon pazarında Çin ve ABD’den sonra üçüncü oldu Strategy Analytics’in yeni raporuna göre; Hindistan, Japonya’yı geçerek akıllı telefon pazarında üçüncü sıraya yerleşti. İlk kez üçüncülüğü yakalayan Hindistan, akıllı telefon pazarında Çin ve ABD’yi geride bıraktı.  Rapora göre; Samsung, Apple’ı dahil eden akıllı telefon üreticileri ve yerel Hintli cep telefonu üreticisi Micromax (Android tabanlı […]

TEKNOLOJİ
DigitalAge, 27.06.2013 - 10:28
Hindistan, Japonya’yı geçerek akıllı telefon pazarında Çin ve ABD’den sonra üçüncü oldu
Strategy Analytics’in yeni raporuna göre; Hindistan, Japonya’yı geçerek akıllı telefon pazarında üçüncü sıraya yerleşti.
İlk kez üçüncülüğü yakalayan Hindistan, akıllı telefon pazarında Çin ve ABD’yi geride bıraktı. 
Rapora göre; Samsung, Apple’ı dahil eden akıllı telefon üreticileri ve yerel Hintli cep telefonu üreticisi Micromax (Android tabanlı cihazlar) gelişmiş dağıtım kanallarıyla ülkeye çok sayıda ürün sağlıyor. Ancak raporda belirtildiğine göre; Hindistan’ın ilerlemesinde diğer ana oyunculardan ziyade yerel üretici Micromax’in sağladığı katkı oldukça büyük.
Ayrıca Hindistan, birinci çeyrek verilerine dayanarak; dünya ortalamasına göre dört kat daha hızlı gelişiyor. Yani Hindistan, Çin, Japonya ve ABD gibi dünyanın en büyük ülkelerine göre daha hızlı bir ilerleme kaydediyor. 

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free