Facebook Sayfalar’da yorumlara fotoğraf ekleme özelliği

Facebook’un fotoğraflı yorumları kişisel hesaplarda tanıtmasının üzerinden neredeyse bir ay geçti. Mashable’da yer alan habere göre; son olarak Facebook, Marka Sayfaları (Brand Pages) için aynı özelliğini tanıtmaya başladı. Bir Facebook sözcüsü tarafından Mashable’a yapılan açıklamaya göre; kullanıcılar ve sayfa yöneticileri artık yapılan paylaşımlara ve yorumlara kelimeler yerine fotoğraf kullanarak yanıt verebilecek.  Yorumlara fotoğrafla yanıt verebilmek […]

Uncategorized
DigitalAge, 19.07.2013 - 15:14
Facebook’un fotoğraflı yorumları kişisel hesaplarda tanıtmasının üzerinden neredeyse bir ay geçti. Mashable’da yer alan habere göre; son olarak Facebook, Marka Sayfaları (Brand Pages) için aynı özelliğini tanıtmaya başladı.

Bir Facebook sözcüsü tarafından Mashable’a yapılan açıklamaya göre; kullanıcılar ve sayfa yöneticileri artık yapılan paylaşımlara ve yorumlara kelimeler yerine fotoğraf kullanarak yanıt verebilecek. 
Yorumlara fotoğrafla yanıt verebilmek için yapılması gereken yorum bölümünün yanında bulunan kamera butonuna tıklamak ve seçilen bir resmi yüklemek.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız !

YORUMLAR

Total wordpress themes free